1xbet Şikayetleri

Özellikle 2017-2018 yıllarında yapmış olduğu reklamlar ve de altyapı anlaşmaları ile adından çokça söz ettiren 1xbet günümüzde de sektörün öncü isimlerinden biri. Bunun yanında Dünya’da pek çok önemli liglere de sponsor olması sitenin bilinirliliğini oldukça arttırdı. Site rakiplerinden daha geç piyasaya girdiği için de hakkında çok fazla soru var. Bu da gayet normal sonuçta sadece birkaç yıldır Türkiye’de hizmet verdiği için insanlar güvenilir olup olmadıklarını merak etmekte. Öncelikle sitenin Cascade Pro Gaming firması ile altyapı çalışması yaptığını belirtmekte fayda var. Ayrıca bunun yanında mobil uygulamaları ile de pek çok farklı platformdan siteye ulaşmak mümkün. İster bilgisayardan ister tabletten ya da telefondan istediğiniz her yerden siteye ulaşarak oyun oynamanız mümkün.

Site Hakkında Genel Şikayetler Neler?

Son zamanlarda Liverpool, Barcelona gibi büyük takımlarla sponsorluk anlaşması yapan 1xbet şikayetlerine göz attığımızda bir kaç başlık altında bunları toplayabilmekteyiz. Bunlardan bir tanesi Cepbank ile yapılan para yatırma işlemlerinde paranın ortadan kaybolması görülüyor. Normalde gayet iyi çalışan bu sistemde bazen yatırılan paranın gitmesi gereken yerlere gitmediği söyleniyor. Bundan ötürü sitede bulunan diğer yatırım tekniklerine bakmakta fayda var. Bonuslar konusunda da oyuncular sorun yaşadıklarını beyan etmiş durumda. Buradaki sorun herkese bonus verdiğini iddia eden sitenin kullanıcı kayıt yapıp para yatırdıktan sonra bonuslardan yararlanma hakkınız yoktur diyerek bonus vermemesi. Bunu en başından belirtmek dururken üyelik işlemleri ve de para yatırma işlemi gerçekleştikten sonra demeleri insanları mağdur etmekte.

1xbet Para Ödüyor Mu?

Site para ödeme konusunda sorunlar çıkardığıyla da bilinmekte. Bu sorunlara göz attığımızda bir kısmının rakip firmalar tarafından yazılmış karalama amaçlı şeyler olduğu çok belli. Ancak bir kısmı da kullanıcıların samimi problemleri. Oyuncular para çekmek istediklerinde sitenin kendilerinden çok garip belgeler arz ettiğini söylemekte. Evrakları sağlasanız bile bu sefer de bunların incelemesinin çok yavaş sürdüğü yazılmakta. Sitenin müşteri hizmetlerinin de çok yavaş ve ilgisiz olduğuna dair pek çok şikayet mevcut. Bu tarz sorunlar yaşadığınız takdirde uzman ekibimiz sizin yanınızda. Tek yapmanız gereken sitemizde bulunan şikayet formunu doldurmak. Sonrasında uzmanlarımız vakayı inceleyerek bir an önce sonuçlanmasını sağlayacaktır.